Zkvalitňujeme naše služby, rozšiřujeme sortiment, firemní katalog ZDARMA

Dobrý den vážení zákazníci,

dlouho jsem do našich novinek nepřidal žádnou zprávu a důvodů bylo hned několik:

 

1. Naše firma prošla od loňského roku náročnou restrukturalizací, a to jak změnou sídla naší společnosti (přestěhovali jsme se do vlastních nových prostor) ,tak rozšířením našeho obchodního týmu o nové pracovníky. Zapojili jsme se aktivně do programu vzdělávání a zkvalitňování našich služeb firmou LITECOM s.r.o.


2.  Webový portál www.zatepleni-fasad.eu se rozrostl o 300 dalších produktů a neustále pracujeme na jeho rozšiřování v oblasti zkvalitnění a zrychlení prodeje, informovanosti o produktech, zákaznický informační servis.

 

3. Připravili jsme pro Vás náš nový firemní katalog pro rok 2011, který nabízí obklady, dlažby, stavební chemii CERESIT, fasádní materiály CERESIT, sanitu, příslušenství k obkladům a dlažbám. Katalog zasíláme zdarma na vyžádání. Katalog je partnerský produkt spolupráce s Keramikou SOUKUP. Obsah katalogu si můžete prohlédnout ON-LINE ZDE

 

4. Nová prodejna v POLIČNÉ u Valašského Meziříčí.  Od 1.7.2011 budeme otevírat novou prodejnu Stavebnin, kde můžete zakoupit kompletní stavební materiál. Zároveň připravujeme nový nákupní a informační portál www.stavebniny-rstav.cz, který bude spuštěn koncem léta 2011. Momentálně je stránka pouze v info verzi. Online Stavebniny-rstav Vám nabídnou kompletní stavební sortiment ze zázemí kamenných stavebnin.

 

5. Rozšířili jsme spolupráci s dopravními společnostmi PPL, DHL, TOPTRANS, PDP, máme i vlastní dopravu a snažíme se tak k Vám zboží dostat tou nejlevnější a nejrychlejší cestou.

 

6.  Prověřte si kvalitu našich služeb. Od Března 2011funguje náš profil pro recenze na HEUREKA.cz  Navštivte stránky HEUREKA, kde najdete reakce a recenze od zákazníků, kteří u nás nakoupili. Tím to se snažíme o zkvalitnění našich služeb. Nákupy u nás jsou rychlé a bezpečné. Zboží Vám zavážíme přímo z našeho velkoskladu v Horním Újezdě, nebo napřímo od výrobců.