O nás

Kdo jsme?

  1. E-SHOP Zatepleni-fasad.eu provozuje společnost ZOFI fasády s.r.o.

  2. Na českém trhu působíme od roku 2003. 2003-2006 jako fyzická osoba Roman Studený, od 2006-2013 jako stavební společnost R-STAV servis s.r.o., od roku 2014 jsme se přejmenovali na ZOFI fasády s.r.o., kde se úzce specializujeme na obor tepelná ochrana staveb a zateplení fasád.

  3. Nabízíme Vám naše zkušenosti v oblasti realizací staveb a prodeje námi nabízených produktů.

  4. Jsme přímými odběrateli významných výrobců nabízených materiálů.

  5. Nabízíme zajímavé ceny, servis a dopravu.

  6. Chystáme se zúčastňovat stavebních  výstav a veletrhů, kde budeme prezentovat naše služby.

  7. Veškeré obchody realizujeme z vlastního zázemí naší společnosti a většinu nabízených materiálů máme trvale skladem.

 

Nejen nákupní portál Zatepleni-Fasad.eu  

Prodejem materiálů pro zateplování staveb,suchou výstavbu, stavební chemie, ostatní stavební materiály přes internet se zabýváme od roku 2006 a patříme k významným on-line prodejcům tohoto sortimentu na českém trhu. Náš e-shop nabízí svým zákazníkům zajímavý výběr fasádních materiálů a poradenské služby.
Nabízíme informační a poradenskou činnost a zkušenost v oblasti dodávek materiálů pro zateplení domů.
Využijte Diskuzní fórum pro odpověď na Vaše otázky. Napište nám svůj dotaz ZDE

Proč nakupovat fasádu a stavební materiály na Zatepleni-Fasad.eu?

Náš Specializovaný e-shop má v katalogu kvalitní stavební a fasádní materiály. Pro takové materiály umíme sjednat dopravu za nízké ceny, v případě objednání většího množství stavebního materiálu i zdarma. Stačí vyplnit poptávkový formulář a co nejdříve Vám dáme zprávu s naší nabídkou. Naše internetové fasádní stavebniny nabízí možnost příjemného a rychlého nákupu v našem on-line obchodě se stavebním materiálem bez nutnosti se registrovat. Stačí si vybrat stavební materiál, který potřebujete, vyplnit jednoduchý objednávkový formulář a odeslat jej. Do 24 hodin se s Vámi spojí náš pracovník s upřesňujícími informacemi o Vámi objednaném stavebním materiálu, o jeho ceně, dostupnosti a způsobu dopravy. Pokud víte, že budete objednávat stavební materiál na našich stavebninách častěji, stačí kdykoliv vyplnit registraci a při další objednávce se jen přihlásíte. Při objednání většího množství stavebního materiálu nebo při pravidelných odběrech Vám můžeme nabídnout výhodné smluvní ceny.


Jaký sortiment nabízíme?

Hlavní nabídku Zatepleni-Fasad.eu tvoří fasádní materiály, tepelné izolace (kontaktní fasády, ploché střechy, podlahy, provětrávané fasády, příčky a podkroví), sádrokartonové konstrukce  (desky, profily, příslušenství), povrchové úpravy (fasádní pastovité a minerální omítky, lepící stěrkové tmely), příslušenství pro zateplení, stavební chemie CERESIT, řešení pro balkóny a terasy CERESIT a další související stavební materiály.