Kdo jsem a co je mé poslání

  •  
  •  

  

CÍLEM MÉ PRÁCE JE DOVÉST ZÁKAZNÍKY KE KVALITNĚ A FUNKČNĚ ZATEPLENÉMU DOMU S OČEKÁVANOU NÁVRATNOSTÍ VLOŽENÝCH PROSTŘEDKŮ A ÚSPOROU NÁKLADŮ NA VYTÁPĚNÍ.

 

 

 Dobrý den,

vítám Vás ve svém osobním a firemním BLOGU. Jmenuji se Roman Studený a jsem majitelem firmy ZOFI fasády s.r.o.

Narodil jsem se 18.9.1980, vystudoval jsem na střední průmyslové škole stavební 5-ti letý stavební obor pozemní stavby se zaměřením na ekonomiku a přípravu staveb.

 

V 23letech jsem začal podnikat jako fyzická osoba s živnostenským listem Provádění staveb a jejich odstraňování. Osud a praxe mne dovedla v roce 2003 k první zakázce zateplení domu a já se tehdy rozhodl specializovat se v tomto oboru a cíleně jsem zakázky v oblasti zateplení staveb vyhledával.

 

Mimo zateplování domů jsem prošel desítkami pozemních a inženýrských staveb, kde jsem získal veliký přehled a nabyl zkušenosti o druzích a použití stavebních materiálů.

 

V roce 2006 jsem založil společnost R-STAV servis s.r.o., jejímž cílem bylo poskytovat zákazníkům široké služby ve stavebnictví. V roce 2007 jsem jako jeden z prvních v ČR otevřel internetový obchod www.zatepleni-fasad.eu, který se specializoval na prodej fasádních materiálů a fungoval také, jako zdroj informací pro klienty v oblasti zateplování domů.

 

V roce 2008 byla k eshopu otevřena specialiovaná prodejna fasádních materiálů v Hranicích. V roce 2009 byl dostavěn náš nový firemní areál a sídlo naší firmy v Horním Újezdě, kde byla otevřena prodejna fasádních materiálů a stavebniny. V té době jsme se už specializovali na realizace zateplování staveb a na prodej fasádních materiálů, stavebnin a materiálů pro suchou výstavbu.

 

Zateplování staveb je specifický obor se spoustou úskalí a pravidel, tak jsem na našich webových stránkách spustil poradenskou zónu a začal pomáhat klientům, co hledali pomoc a řešení.

 

Momentálně naše firma prodává kompletní sortiment stavebnin a specializuje se na prodej fasádních materiálů. Prodej zajišťujeme našimi prodejnami a e-shopem www.zatepleni-fasad.eu, kde nabízíme našim klientům informace, poradenství, nákup materiálů on-line, realizace zateplení staveb, inspiraci pro Vaše projekty a ochotu vždy pomoci.

 

Obchod se pro mne stal důležitou součástí mého života, kde mohu lidem pomáhat a nabízet naše služby. Rád se s Vámi podělím o své zkušenosti z oblasti pozemních staveb a tepelné ochrany budov. Nabízí Vám řešení na vaše problémy, přátelské jednání a vždy něco navíc.

 

Nebojte se mne oslovit s Vašimi dotazy. Pomáhat a řešit různá úskalí při návrhu a realizaci staveb je má práce.

 

To, že jste se dostali na naše stránky a čtete můj blog znamená, že chcete kvalitní informace, bezpečný nákup a jistotu v tom, co děláte a nakupujete.

 

Nenakupujte jen podle nejnižší ceny a doporučení jednoho prodejce, který Vám nabízí pouze nízkou cenu!

 

U nás dostanete nejdříve kvalitní informace, přehlednou nabídku s komentářem a následně s důvěrou nakupujete za příjemné ceny.

 

Tohle není slib, lákadlo nebo pár prázdných slov, tohle jsem já, moje vize jak podnikat a jak Vám pomáhat.

Přeji Vám pěkný den, Studený Roman

Více o mé osobě na: romanstudeny.cz