Reference od našich zákazníků - realizace zateplení fasád 2013

  •  
  •  

Dobrý den milí přátelé,

rád bych se zmínil o našich referencích v realizaci zateplení fasád.

 

V roce 2013 jsme se specializovali na regiony Olomouc, Brno , Praha a dostali jsme tak řadu příležitostí našim zákazníkům nacenit, poradit a zrealizovat zateplení fasád jejich domů. 

 

Když jsem se připravoval na sezónu 2013, tak jsem se snažil vžít do role majitele domu, který chce zateplení provést. Kladl jsem si řadu otázek.  Jak přemýšlí? Co už o zateplení ví? Nemá špatné informace? Má představu o funkčnosti a vzhledu? Má dostatek kapitálu? Jakou očekává úsporu? Zajímá se o technologie zateplení? Jaké materiály preferuje? Jakou má představu o realizační firmě? Co vlastně chce, aby firma provedla? a desítky dalších.

 

To mne vedlo k bližší specifikaci našeho produktu a hlavně k myšlence, jak zákazníkovi opravdu můžu pomoci tak, aby dostal vše, co je nezbytné pro funkční zateplení domu s očekávanou úsporou, a to vše za rozumnou cenu v perfektní kvalitě.

 

Co jsem tedy udělal?

 

Začal jsem se ptát klientů a poslouchat jejich (Vaše) problémy, studovat nové informace z oboru, vzdělávat se v komunikaci s klienty. Dále jsem poctivě odpovídal na Vaše dotazy v diskuzním fóru a pomáhal s řešením vašich problémů, začal jsem psát tématické články v blogu, a napsal pár zajímavých E-BOOKů, které vyústili v mou první e-knihu o zateplování fasád s názvem JAK ZATEPLIT FASÁDU SPRÁVNĚ A BEZ CHYB.

Následně k této knize vznikl první vzdělávací online seminář o zateplování fasád www.spravnezateplenifasad.cz

 

Co se poté stalo?

 

Měli jsme možnost nacenit 196 poptávek od potencionálních zákazníků, 110-ti jsme odborně poradili a podali konzultaci a získali tak 19 zakázek zateplení fasád (4 bytové domy, 2 dřevostavby, 13 rodinných domů). Zateplení domů jsme provedli od dubna do listopadu, kdy práci provádělo 26 proškolených pracovníků, kteří tvořili 4-6 part.

 

Výsledky naší práce jsem si dovolil i s reakcemi zákazníků sepsat a přehledně připravit na stránce  

REFERENCE zateplení domu 2013

 

Co se na stránce dozvíte?

 

Kdy, kde, komu a za kolik jsme fasádu realizovali. Seznam referenčních staveb s podrobnou fotodokumentací jednotlivých staveb a referenční formulář od zákazníka pro jednotlivé stavby.

 

Hledáte-li spolehlivého partnera pro zateplení Vašeho domu, doporučuji si stránku projít. Mnohé se dozvíte.

 

Zateplením fasád se zabývám již 10 let a rok 2013 nás mnohému naučil.

Za tyto zkušenosti jsem nesmírně vděčný a jsem rád, že jsme mohli řadě lidí pomoci. 

 

 

S úctou Roman Studený, www.romanstudeny.cz (majitel a jednatel společnosti)