Zateplení domu s dotací v roce 2015 bude pokračovat

  •  
  •  

Zdravím Vás stavebníci, majitelé rodinných a bytových domů,

 

dotace na zateplení domů je veliké a ožehavé téma. Spoustu lidí dotace na zateplení jejich rodinného domu nezajímají a nemají odvahu se pustit do žádostí a administrativního boje s úřady. Realizují si zateplení postupně bez konceptu finální úspory domu a často je výsledek neefektivní.

 

Situace ale není tak hrozná. Dotace mohou být pro Vás velmi dostupné a ušetří Vám spoustu peněz se skvělým a efektivním výsledkem konečného zateplení Vašeho domu.

 

V roce 2013 a 2014 proběhly výzvy na dotace pro zateplení rodinných domů a my jsme měli tak možnost pomoci až 60 majitelům rodinných domů, kteří své peníze již dostali a svůj dům tak zateplili jako celek s úsporou nákladů na topení od 50-70% oproti původnímu stavu. To se určitě vyplatí.

 

Nejčastější výše dotace na zateplení domu byla od 30-40% z uznatelných nákladů. Takže jste mohli dotace čerpat na zateplení fasády, střechy, stropu, podlahy, nová okna a dveře, střešní okna, zdroje vytápění, tepelná čerpadla, termické zdroje vytápění a ohřevu teplé vody a nebo pro výstavbu pasivních domů.

 

Tady všude jsme našim klientům pomohli a dotace včetně náročné administrativy zařídili. Naše služba je komplexní a navazuje na kompletní realizaci zateplení Vašeho domu. 

 

Pro rok 2014 je poslední termín pro podání žádosti o dotaci na fond k 31.12.2014. Takže pro rok 2014 jsou už dotace téměř u konce.

 

Nemusíte mít obavy v roce 2015 se budou dotace zase otvírat a to od 1.4.2015 a vy tak dostanete možnost o dotace na zateplení vašeho domu požádat.

 

Šanci dostanou i bytové domy, pro které bude program Nová zelená úsporám nově otevřen. Připravujeme proto kompletní servis i pro zateplení bytových domů, kde dotace pomůžeme zařídit. 

 

Jak to funguje a co pro Vás můžeme udělat? Odpověď najdete na naší nové stránce www.ZATEPLENISDOTACI.CZ