Dobrý den,

pro bezproblémový chod našich staveb a expedici eshopu ZATEPLENI-FASAD.EU je pro nás naprosto zásadní mít vždy sklad ve 100% stavu. To teď i díky nové posile do našeho týmu máme. 

Od srpna se náš tým FASÁDNÍHO CENTRA OLOMOUC rozrostl o nového kolegu na pozici SKLADNÍK, pana Luboše Skokana.

Luboš se už od začátku srpna naplno zapojil do každodenní činnosti našeho Fasádního centra a za velice krátkou dobu se skvěle zorientoval ve všech fasádních materiálech a fasádním příslušenství. A že toho není zrovna málo :) 

Jako nový hlavní skladník má na starost perfektní příjem a výdej zboží našim zákazníkům. Dále připravuje balíky na odeslání zákazníkům internetového obchodu. Další důležitou naplní práce našeho nového kolegy je i obsluha míchárny omítek a barev.

Luboš mezi nás už teď opravdu skvěle zapadl. 

Vítáme tě, Luboši v našem týmu ZOFI a přejeme ti plno úspěchu a ať tě práce u nás baví a naplňuje.