Ceník a cena zateplení fasády - práce a materiály

  •  
  •  

Dobrý den, 

 

Jaká je cena zateplení fasády? Kolik stojí materiály na zateplení? Kolik stojí m2 polystyrénu?  

 

Jelikož  neustále přibývají dotazy ohledně správnosti návrhu, přípravy a provedení zateplení fasády, rozhodl jsem se zde umístit náhled správného rozpočtu zateplení fasády.

 

Správný rozpočet by měl být přehledný a konkrétní. Měl by přesně určovat jednotlivé výměry zateplených ploch, výměru lešení, počty systémových fasádních profilů a ostatní důležité informace, za které máte platit.

 

 

 

  

Doufám, že rozpočty typu jedné položky, jsou již minulostí.

 

Určitě se ještě najde pár střelců, co Vám nacení fasádu bez detailního zaměření a na papír napíšou nabídku o jedné nebo dvou položkách. Tady bych ovšem byl velmi opatrný a prověřil si reference a minulost takové firmy.

 

Níže si můžete stáhnout a prostudovat podrobný rozpočet pro realizaci zateplení fasády domu . Třeba Vám pomůže při Vašem záměru fasádu zateplit. Vzor rozpočtu nabízím i stavebním firmám a živnostníkům, kteří hledají návod jak správně fasádu nacenit a neudělat chybu.

 

Náhled rozpočtu fasádních materiálů jsem zde uvedl pro získání lepší představy, co vše je potřeba pro zateplení domu a co celkovou cenu nabídky tvoří. Věřím, že Vám tento příklad mnohé napoví a pomůže při nákupu fasádních materiálů

 

VZOROVÝ ROZPOČET REALIZACE ZATEPLENÍ RD 

VZOROVÝ ROZPOČET FASÁDNÍ MATERIÁLY